Музичний керівник: Репіна Вікторія Миколаївна.

Освіта: спеціальна.

Стаж роботи: 31 рік.

Музичний керівник: Супрун Вікторія Миколаївна.

Освіта: вища.

Стаж роботи: 34 роки

Художньо – естетична освіта дитини розпочинається у дошкільному віці, що обумовлено у Базовому компоненті дошкільної освіти в Україні та в програмі виховання та навчання дітей від двох до семи років «Дитина», і реалізується головним чином, на заняттях з музики, образотворчого мистецтва, хореографії.

Педагогами нашого закладу, зокрема музичні керівники, поглиблено працюють над питанням формування творчої особистості.

Під час основних музичних занять використовуються творчі завдання, які ґрунтуються на фольклорному матеріалі.

Плануючи свою роботу з розвитку творчих здібностей дітей використовується такий алгоритм:

- визначення завдань, які слід реалізувати;

- перспективне планування музичних занять;

- календарне планування музичних занять.

Основними завданнями закладу дошкільної освітиє гармонійний розвиток дітей, формування їхнього творчого потенціалу. Оптимально організованим розвивальним середовищем можна вважати таке, що спрямовує пізнавальну активність дітей на сприймання прекрасного, емоційний відгук на красу навколишнього світу, на вміння помічати, бачити, чути й шанувати цю красу, на формування бажання та вміння відтворювати її різними мистецькими засобами, зокрема музичного мистецтва.