/Files/images/P1290224.JPG

Практичний психолог - Левченко Світлана Юріївна

Освіта вища, спеціаліст І категорії, стаж роботи в закладі 13 років

Отримала у 2008 році сертифікат, виданий навчально -реабілітаційним центром для дітей з вадами зору "Левеня" при Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, який засвідчує, що Левченко С.Ю. прослухала спецкурс на тему "Система корекційно-розвиткової роботи в спеціальних дошкільних закладах для дітей з порушеннями зору"

У 2013 році отримала сертифікат, виданий КВНЗ "ХАНО", який засвідчує, що Левченко С.Ю. успішно завершила навчання на спецкурсі на тему "Виявлення та попередження випадків насильства та жорстокого поводження з дітьми"

У 2011 році отримала сертифікат, виданий КВНЗ " Харківська академія неперервної освіти", який засвідчує, що Левченко С.Ю. успішно завершила навчання на спецкурсі на тему "Психологічний супровід розвитку дитини в умовах дошкільного навчального закладу"

У 2014 році отримала сертифікат, виданий КВНЗ "ХАНО", який засвідчує, що Левченко С.Ю. успішно завершила навчання на спецкурсі на тему "Впровадження інклюзивної освіти в дошкільному навчальному закладі"

Нагороджена Грамотою Управління освіти адміністрації Слобідського району за І місце в районному професійному конкурсі " Вихователь року- 2013"
/Files/images/P1240162.JPG Робота з батьками
/Files/images/P1290187.JPG Елемент заняття "Релаксація"
/Files/images/P1290207.JPG Діагностична робота з елементами пальчикової гімнастики
/Files/images/P3210201.JPG конкурс "Вихователь року"
Науково-практичний семінар "Питання протидії насильству та захист дітей"
/Files/images/IMG_20150429_141328.jpg