Педагоги закладу освіти приймають активну участь у щорічній Харківській обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій

У 2001 році було представлено 3 досвіди роботи педагогів, один з яких "Системне використання казки, як засобу розвитку зв'язного мовлення дітей, що мають вади зору" удостоєний диплома 1 ступеню.

У 2003 році досвід роботи "Робота з педагогічними кадрами з впровадження в практику складового методу навчання грамоти М. Зайцева" отримав диплом II ступеню.

У 2007 році методичний посібник "Соціалізація особистості дитини в дошкільному навчальному закладі" отримав диплом II ступеню.

У 2008 році експонат "Управління інноваційною діяльністю педагогічного колективу щодо інтелектуального розвитку дитини" отримав диплом ІІІ ступеню.

У 2009 році робота "Актуалізація сенсорного виховання як засобу соціальної адаптації дітей з порушеннями зору " отримав диплом ІІІ ступеню.

У 2012 році робота "Методичний аспект управління діяльністю педагогічного колективу щодо підготовки дитини до школи" отримав диплом ІІІ ступеню.

В січні 2018 році вихователь Білобородова О.С. брала участь в обласному конкурсі "Кращий вихователь Харківщини".

В 2019 році вихователь Олійник І.К. та вчитель-дефектолог Кальницька Н.В.брали участь в "Освітні проекти Харківщини"