З метою підвищити рівень кваліфікації педагогів та сприяти самоосвіті у вересні був проведений теоретичний семінар на тему "Науково - теоретичні засади впровадження інклюзивної освіти". Семінар - практикум на тему "Оздоровчо - профілактична робота з дошкільниками на заняттях та у повсякденному житті з використанням нетрадиційних фізкультурно - оздоровчих технологій". Проведена консультація "Сучасні фізкультурно - оздоровчі техніки в підвищенні якості дошкільної освіти".

В жовтні проведений семінар - практикум на тему "Фізкультурно - оздоровчі заходи з використанням нетрадиційних фізкультурно - оздоровчих технік в режимі дня".

Теоретичний семінар "Інноваційні тенденції розвитку інклюзивної освіти: управління, моніторинг, проектування освітнього простору".

В листопадi проведено 3 заняття семiнару-практикуму <Фiтбол-гiмнастика, як один з видiв оздоровчо-профiлактичноi роботи>

В груднi проведено 4заняття семiнару-практикуму <Ранкова фiтбол-гiмнастика та гiмнастика пробудження - основнi види фiзкультурно-оздоровчих заходiв в робот з дошкiльниками>

В січні проведено 5 заняття семінару-практикуму "Фітбол - гімнастика, як метод оздоровлення"

/Files/images/IMG_20141216_144917.jpg /Files/images/IMG_20141216_144917.jpg

В лютому з педагогічним колективом провели 6 засідання семінару-практикуму "Використання різний видів нетрадиційного обладнання з метою підвищення ефективності оздоровчо-профілактичної роботи з дошкільниками протягом дня".

/Files/images/P1014212.JPG /Files/images/P1014218.JPG

Також 25 лютого, згідно з річним планом, було проведено семінар - практикум "Мнемотехніка. Актуальність проблеми розвитку мовлення дошкільників"

/Files/images/IMG_20150225_125514.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 74