1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Щороку,1 червня,в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни– Міжнародний день захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, – батьків,педагогів,наставників, інших дорослих, усіх,хто піклується про них і допомагає твердо ставати на ноги.Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Сьогодні нашому садочку святково прикрашені майданчики і у кожній віковій групі проходять цікаві для дітей заходи. Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра! Нехай ваше дитинство буде ЩАСЛИВИМ!